Zlot ŚSiM - Wrocław 2017

Jeśli chcesz zorganizować zlot lub małe spotkanie nad wodą, to ten dział jest w tym celu.
Awatar użytkownika
Przemek Szymański
Admin Team

Zlot ŚSiM - Wrocław 2017

Postautor: Przemek Szymański » 25 czerwca 2017, 08:11

Jak co roku, w wakacje organizujemy zlot dla sympatyków jak i naszych przyjaciół. Po przemianowaniu z naklenie.pl na swiatspinninguimuchy.pl nic się nie zmieniło. Raz w roku, gdy jest okazja, warto spotkać się LIVE i pogadać nad rzeką, przy grillu. Będzie wspólne łowienie, grillowanie, albo ognisko oraz tradycyjne zimne piwko.

Zobacz całość

Awatar użytkownika
Przemek Szymański
Admin Team

Re: Zlot ŚSiM - Wrocław 2017

Postautor: Przemek Szymański » 20 lipca 2017, 14:15

Jutro wyjeżdżam do Polski. Tak, więc do zobaczenia 31-go na spotkaniu we Wrocławiu.

Awatar użytkownika
Przemek Szymański
Admin Team

Postautor: Przemek Szymański » 10 sierpnia 2017, 21:01

Relacja ze zlotu jest już na głównej.

Bardzo sobie obiecywałem po tym zlocie. Nie byłem u Lecha kilka lat. Wybór spotkania nie był przypadkowy. Jest ciężko się skrzyknąć. Wszyscy pracują. Mają rodziny. Na to potrzeba czasu. Czasu, by ogarnąć nie tylko temat rodzinny, ale i temat zainteresowań. Często się tak dzieje, że od wędkarstwa dostajemy ochłapy. Prowadząc intensywne życie i nie chcąc zaniedbywać rodziny wędkujemy, nie wtedy kiedy chcemy, ale kiedy możemy. Tak było i tym razem.

Czytaj całość

received_995824243905308.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Przemek Szymański
Admin Team

Postautor: Przemek Szymański » 19 sierpnia 2017, 11:47

Jakiś czas przed zlotem dostałem wiadomość na moim koncie facebookowym. W sumie to było zapytanie odnośnie atrakcji na zlocie. Owa osoba, pytała się dosłownie jakie atrakcje przewiduję na naszym spotkaniu. Zlekceważyłem to pytanie. Po pierwsze dlatego, że spotykamy się z prywatnych pobudek. Po drugie, że byłem zaskoczony formą pytania i z braku czasu, nie mogłem odpowiedzieć sensownie. Ostatnio powróciłem do tego zapytania myślami i tak sobie często myślę nad sensem spotkań. Chciałbym z tego miejsca powiedzieć, że na zlotach ŚSiM nie będzie banerów, drogich opraw, stoisk ze sprzętem wędkarskich renomowanych firm, a także reklam sklepów wędkarskich. Spotykamy się prywatnie, by powędkować i porozmawiać. Na naszych spotkaniach jest świetna atmosfera, długie rozmowy o rybach, zimne @leszki i zdarzają się ryby.

Zobacz relację

Wróć do „Zloty, spotkania”